Zaproszenie na V Konwent Mazowieckich Rad Seniorów

By 12 kwietnia, 2023Home, MAS

ZAPROSZENIE

26 kwietnia br. już po raz piąty w Legionowie spotkamy się na Konwencie Mazowieckich Rad Seniorów.

Celem spotkania jest integracja środowiska przedstawicieli gminnych i powiatowych rad seniorów, Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów i organizacji pozarządowych działających na rzecz seniorów. Ponadto celem spotkania będzie wymiana doświadczeń, podtrzymywanie istniejących i nawiązywanie nowych więzi społecznych w środowisku senioralnym.

W Konwencie potwierdzili swój udział przedstawiciele zarządu Głównego ZERiI, Ogólnopolskiego Porozumienia o Współpracy Rad Seniorów, Ogólnopolskiego Parlamentu Seniorów, Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej i wielu innych.

Dowiemy się, co od ostatniego Konwentu zmieniło się w polityce senioralnej, wysłuchamy inspirujących wystąpień przedstawicieli najprężniej działających rad seniorów oraz działaczy samorządowych. Również w kuluarach będzie trwała wymiana doświadczeń i dzielenie się wiedzą, także tą mniej formalną.

Konwent rozpocznie się o godzinie 10.00, ale kawa będzie czekała na gości znacznie wcześniej.

Spotkamy się jak zwykle w gościnnych pomieszczeniach Urzędu Miasta Legionowo (Legionowo, Piłsudskiego 41, sala konferencyjna I piętro).

W załącznikach znajdują się: program ramowy Konwentu oraz karta zgłoszeniowa.

Najnowsze informacje o Konwencie będą się pojawiać na stronach Mazowieckiej Akademii Seniorów oraz w razie potrzeby będziemy przysyłać kolejne wiadomości.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i przesłanie zwrotne do 26 kwietnia br. formularza zgłoszeniowego.

W razie pytań prosimy o kontakt z numerem telefonu 722 707 277 lub o wysłanie e-maila mazowieckieprs@wp.pl

Zapraszam

Dr Roman Biskupski kierownik Mazowieckiej Akademii Seniora w Legionowie.

V-ce przewodniczący Mazowieckiej Rady Seniorów